Preiser 10475 пешаци улична сцена пакет хоу модел фигура
  • Неодамнешно

Preiser 10475 пешаци улична сцена пакет хоу модел фигура

DEN 1164.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено во Германија Детални модели на вистинска скала. Подготвено за место, освен за необоени предмети. Направено во Германија. Детални модели на вистинска скала. Подготвено за место, освен за необоени предмети. Скала 10475 Бројки дизајнирани за прикажување или употреба во 10475 екрани, занаети и други хоби. Не играчка - дизајнирана за колекционери на возраст над 14 години.