Богатството на Каролина SS8549pth дама возејќи со својот пар на држачи за тенџере, кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат влошки за печење за готвење BBQ, BBQ,
  • Неодамнешно

Богатството на Каролина SS8549pth дама возејќи со својот пар на држачи за тенџере, кујнски држачи за отпорни

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор Секој сет на постери содржи два постери кои мерат 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи и има закачалка зашиена на едната страна. Држачите на кујнски садови се функционални држачи за садови за рерна, како и одлични врели влошки. Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно. Врвниот слој е отпечатен со шарени уметнички дела. Средниот слој на ткаенината е произведен. Полиестерските влакна се искачуваат преку рефлективен метализиран полиестерски филм. Иглата материјал е дише и нема да се распадне со миење. Полиестерските влакна се спротивставуваат на спроводливоста додека рефлексивниот метализиран полиестерски филм рефлектира зрачна енергија, топла и ладна, назад кон неговиот извор. Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина. Овие држачи за тенџере со тенџере прават одлични подароци за водителка, држачи за кампери или подарок за затоплување во куќата. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци од Бриард, колекционерски колекционери, држач за тенџере. Пар држачи за тенџере за да одговараат на вашиот декор на кујната. Направени во САД овие се дебели и функционални. Целосното уметничко дело во боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на врелата подлога и нагласена од црна трим. Користете ги овие како Trivet за вашата Кејп на Денот на благодарноста или Божиќните табели. Исполнет со изолирана ткаенина и ватирана за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи.