Bestonzon 1PC табла за кујнски прибор за кујнски садови за повеќекратни капаци на капаци на капаци на капаци за садови за садови
  • Неодамнешно

Bestonzon 1PC табла за кујнски прибор за кујнски садови за повеќекратни капаци на капаци на капаци на капаци за садови

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Железо Стенд за обвивка од тенџере-со елегантен и дизајн за заштеда на простор за современи кујни, решетката на држачот е и одржува. Покријте го решетката за сушење на капакот на капакот-држачот за покривање на тавата е изработен од врвен материјал, кој е од храна, пријателски за животната средина и издржлив. Работ за сушење во кујната-Разликувајќи го дизајнот на кинески стил, направете го вашиот дом уникатен, погоден за разни стилови на декорација на мебел. Служба за сервисирање стојат-практична решетка за сушење, прекрасна декорација на домови и организатор, совршен подарок за вашето семејство или пријатели. Организатор на кујнски оставата, чајната кујна-решетката за сушење на таблата-можете да ја испратите оваа решетка за организатор на тава на вашето семејство и пријатели како подарок. Список на пакети1 X држач за складирање- Совршен за дневна употреба и одличен додаток за кујна.- Направен од железен материјал, издржлив и практичен за употреба.- Погоден за складирање на тенџере, тава, капакот на тенџере, пан-капак, лажица, сечење борад, итн. - Материјал : Ironелезо.- Големина : околу 21,50x14.- Мулти слој дизајн, може да помогне да се направи вашата кујна уредна тава покритие. Прекрасен помошник во кујната. Опис на описот на оставата, како решетка за сушење на садот, може да помогне да се направи вашата кујна уредна. Складирање тенџере, тава, капаче за тенџере, тава за капаче, лажица, сечење на борад, итн.