Канцелариски стол МАТ за тврдо дрво подот, Апорана 36 × 47 Канцелариски игри за тркалање подни, под биро за канцелариски килим, голем анти-лизгачки тврд кат мат, црна
  • Неодамнешно

Канцелариски стол МАТ за тврдо дрво подот, Апорана 36 × 47 Канцелариски игри за тркалање подни, под биро за канцелариски

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Канцелариски претседател Мат за тврдо дрво подот】- Овој 36 „X 47“ канцелариски стол е направен од дебел полиестер од 0,16 “, 100% полиестер и лепило за лепило Го намалува бучавата на тркалачки столици, ги штити подовите од тврдо дрво од оштетување од тркала со тврди стол и ви ги заштедува скапите трошоци за поправка на тврдо дрво или ламинат. 【Лесен за употреба и отстранување】- Запомнете да го исчистите подот и да го раскинете филмот PE на канцелариски стол пред да го користите. Задниот дел од канцеларискиот стол е направен од еднократно вискозна влакна, што совршено одговара на вашиот кат. Исто така, лесно може да се отстрани кога сакате да го чувате. Нема да остане остаток на вашиот кат. Ефектот на адсорпција не се намалува кога повторно се користи. 【Цврсто фиксирано и нелизгање】-Задниот дел од канцеларискиот стол е изработен од лепило и adsorbed материјал што го прави не лизгање и останува цврсто на подот, не лесно преместен со лизгање на столот, елиминирајќи ја потребата постојано да ја прилагодувате позицијата на душекот и да ви обезбеди природна, тивка и мирна работна околина. 【Декор на простории и бесплатно сечење】- Мат со канцелариски стол за дома може да го подобри декор на вашата соба и да додаде убавина во вашиот дом. Мат со канцелариски стол е привлечен и може слободно да се намали во различни големини само според вашите потреби, како што е душек за столче за дневна соба, кујнска маса под кат или фитнес опрема, итн. 【Лесно за чистење и сигурна грижа за клиентите】- Мат со канцелариски стол е навистина лесен за чистење, само вакуумирајте ја нечистотијата или ставете ја во машината за перење за да се исчисти. Нашиот високо обучен сервисен тим секогаш стои зад производот, комуницира и следи. Ако има проблем или предлози со канцеларискиот стол, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние секогаш ќе бидеме тука за вас. 【Канцелариски претседател Мат за тврдо дрво подот】- Овој 36 „X 47“ канцелариски стол е направен од дебел полиестер од 0,16 “, 100% полиестер и лепило за лепило. Го намалува бучавата на тркалачки столици, ги штити подовите од тврдо дрво од оштетување од тркала со тврди стол и ви ги заштедува скапите трошоци за поправка на тврдо дрво или ламинат. 【Лесен за употреба и отстранување】- Запомнете да го исчистите подот и да го раскинете филмот PE на канцелариски стол пред да го користите. Задниот дел од канцеларискиот стол е направен од еднократно вискозна влакна, што совршено одговара на вашиот кат. Исто така, лесно може да се отстрани кога сакате да го чувате. Нема да остане остаток на вашиот кат. Ефектот на адсорпција не се намалува кога повторно се користи. 【Цврсто фиксирано и нелизгање】-Задниот дел од канцеларискиот стол е изработен од лепило и adsorbed материјал што го прави не лизгање и останува цврсто на подот, не лесно преместен со лизгање на столот, елиминирајќи ја потребата постојано да ја прилагодувате позицијата на душекот и да ви обезбеди природна, тивка и мирна работна околина.