OSG USA 2707600 5/8-11 x 1-1/2 ОД со голема брзина на челик, прилагодливо умирање
  • Неодамнешно

OSG USA 2707600 5/8-11 x 1-1/2 ОД со голема брзина на челик, прилагодливо умирање

DEN 753.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОСГ список бр Се продава како секој и лесен за употреба. Високо ефициент во перформансите. Се продава како секој и лесен за употреба. Високо ефициент во перформансите. 134, продаден како секој и лесен за употреба, многу евоентиран во перформансите, 5/8-11 x 1-1/2 "ОД со голема брзина на челик со голема брзина прилагодлива умира.