Снежана мека бебе мека силиконска четка за заби за девојчиња момчиња стари 1-3 години, стенд-ап 2 на 1 четка за заби, јазик за заби за заби за деца, со 3 силиконски четки?
  • Неодамнешно

Снежана мека бебе мека силиконска четка за заби за девојчиња момчиња стари 1-3 години, стенд-ап 2 на 1 четка за заби,

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека силиконска четка за заби за бебе : четка за заби дизајнирана за деца од 1-3 години, кои имаат само заби и со повеќе нежна и мека гума за џвакање Четката за заби е направена со мек силиконски материјал, храна за храна, отпорен на топлина. Целата должина е околу 12 см, а главата на четката за заби (вклучително и шипка) е околу 5,5 см, удобно за децата да користат и држат. 2 во 1 четка за заби и стружење на јазикот : Единствена дизајнирана и мала глава за четки за заби е со мека силиконска влакно, давајќи ефикасно чистење за секој мали заби. Додека задната страна на главата на четката за заби е исто така со стружење на јазикот помага да се исчисти уникатната дизајнирана и мала четка за заби, главата е со мека силиконска влакна, ефикасно и нежно да се исчисти tougue за отстранување на мирис со само малку стружење. 3 Преклопна глава за четка за заби : Доаѓа со 3 силиконска глава за четки за заби, лесен за префрлување. Се препорачува да ја замените главата на четката на секои два до три месеци. Одвојниот дизајн е исто така за чистење. Култивирајте добра навика за четкање на забите : Овој сет мека четка за заби за заби за деца е дизајнирана како супер симпатична рачка за цртани филмови со прекрасна боја, попривлечна за децата и ги охрабрува децата да ја користат четката за заби и да им овозможат на децата да имаат добри навики за чистење на забите уште од почетокот Можно, спречување на расипување на забите. Исто така, со стенд-ап дизајн, дизајнот на малата вшмукувачка чаша може да ја направи четката за заби на масата удобно. Лесен за употреба и складирање : Главата на четката за заби е одвојлива за полесно префрлување на главата на четката за заби. Талсо доаѓа со случај на ПП, погодно за носење и складирање. Мека силиконска четка за заби за бебе : четка за заби дизајнирана за деца од 1-3 години, кои имаат само заби и со повеќе нежна и мека гума за џвакање. Четката за заби е направена со мек силиконски материјал, храна за храна, отпорен на топлина. Целата должина е околу 12 см, а главата на четката за заби (вклучително и шипка) е околу 5,5 см, удобно за децата да користат и држат. 2 во 1 четка за заби и стружење на јазикот : Единствена дизајнирана и мала глава за четки за заби е со мека силиконска влакно, давајќи ефикасно чистење за секој мали заби.