Нови вселенски триаголници, ултра-премија за време на ТВ-тов, тројно плакарот простор 18 компјутерски пакет со вредност, црна, одговара на сите закачалки, вселенски ?
  • Неодамнешно

Нови вселенски триаголници, ултра-премија за време на ТВ-тов, тројно плакарот простор 18 компјутерски

DEN 1289.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Создадете повеќе простор за складирање на плакари : мал плакар значи дека облеката е збрчкана, нерамна и неуредна, што ви го отежнува пронаоѓањето на она што го барате; Вселенската триаголна кука лесно може да го организира вашиот плакар, овозможувајќи ви да висат предмети вертикално, создавајќи до три пати повеќе од плакарот Висечкиот простор на триаголната кука ви овозможува слободно да ги користите и поставувате маиците, јакните, ремените, врските, кошулите, јакните, марамите, итн. Безбеден материјал-Триаголниот простор на куката е изработена од висококвалитетна ABS пластика, без Секој мирис и не предизвикува никаква штета на постарите, децата или миленичињата. Нежните рабови нема да ви ги почешаат облеката и кожата, што го олеснува употребата. Работи со сите видови на закачалки : Вселенските триаголници за закачалки се супер -заштеда на гардероба за заштеда на вселената што може да биде цврсто прикачена на која било пластика, дрво, жица или кадифена закачалка, осигурувајќи дека облеката се чува на уреден начин и не е лесно збрчкана. Ви овозможува да ги видите предметите што ги барате на прв поглед во гардеробата, што го прави удобен и брз. Пакетот вклучува : 18 куки за поврзување на просторот во една торба за пакување, секоја изработена од ист материјал, без мирис и безопасен, со ист квалитет, стилски и компактен изглед што може да издржи тежина од 13,22 фунти, и има добра рамнотежа, што нема да се навали и предизвикува да падне облеката. Совпаѓање на облеката : слоевити и координирани предмети, врвови, панталони, здолништа, марами, чанти, комплетен сет на совпаѓање на облеката, спарен со додатоци. Можностите се бесконечни! Создадете повеќе простор за плакари. Создадете повеќе простор за складирање на плакари : мал плакар значи дека облеката е збрчкана, нерамна и неуредна, што ви го отежнува пронаоѓањето на она што го барате; Вселенската триаголна кука лесно може да го организира вашиот плакар, овозможувајќи ви да висат предмети вертикално, создавајќи до три пати повеќе од плакарот. Висечкиот простор на триаголната кука ви овозможува слободно да ги користите и поставувате маиците, јакните, ремените, врските, кошулите, јакните, марамите, итн. Безбеден материјал-Триаголниот простор на куката е изработена од висококвалитетна ABS пластика, без Секој мирис и не предизвикува никаква штета на постарите, децата или миленичињата. Нежните рабови нема да ви ги почешаат облеката и кожата, што го олеснува употребата. Работи со сите видови на закачалки : Вселенските триаголници за закачалки се супер -заштеда на гардероба за заштеда на вселената што може да биде цврсто прикачена на која било пластика, дрво, жица или кадифена закачалка, осигурувајќи дека облеката се чува на уреден начин и не е лесно збрчкана. Ви овозможува да ги видите предметите што ги барате на прв поглед во гардеробата, што го прави удобен и брз. Пакетот вклучува : 18 куки за поврзување на просторот во една торба за пакување, секоја изработена од ист материјал, без мирис и безопасен, со ист квалитет, стилски и компактен изглед што може да издржи тежина од 13,22 фунти, и има добра рамнотежа, што нема да се навали и предизвикува да падне облеката.