Голем корпа за перење алишта, ладни чаши за мајмуни што се склопуваат во тркалезна облека за складирање на облека, организатор на играчки за играчки за бебиња
  • Неодамнешно

Голем корпа за перење алишта, ладни чаши за мајмуни што се склопуваат во тркалезна облека за складирање на облека,

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија : 12,6 "(г) x197" (H) / 32 CMX50см, поголема од нормалната големина. Материјал : 100% ткаенина од памучно платно со водоотпорна постава за обложување на PEVA. Совршен за употреба : Голем капацитет за организирање облека, лесен и преносен со 2 рачки за лесно носење, затворање на влечење на врвот за спречување на прашина. Мулти-функции : корпата за складирање може да помогне во организирање на производи за деца, облека за бебиња, долна облека, чорапи, а исто така и за алишта за облека. Може да се стави насекаде : овој спречувач за перење може да се стави во вашата дневна соба, спална соба, бања, балкон, ходник, детска игра, кујна, секое место што го сакате. Димензија : 12,6 "(г) x19.7" (H) / 32 CMX50см, поголема од нормалната големина. Материјал : 100% ткаенина од памучно платно со водоотпорна постава за обложување на PEVA. Совршен за употреба : Голем капацитет за организирање облека, лесен и преносен со 2 рачки за лесно носење, затворање на влечење на врвот за спречување на прашина. Мулти-функции : корпата за складирање може да помогне во организирање на производи за деца, облека за бебиња, долна облека, чорапи, а исто така и за алишта за облека. Може да се стави насекаде : овој спречувач за перење може да се стави во вашата дневна соба, спална соба, бања, балкон, ходник, детска игра, кујна, секое место што го сакате. Стил на параметар на производи : Цела сезонска големина Димензија : Дијаметар-12,6 инчи висина-18,9 инчи материјал : платно ткаенина со водоотпорна PEVA облога за обложување Упатство : Избришете само, не користете абразивна чистачка, не користете функција за машина за перење : Обезбедете ви уредна и чиста просторија, да ви помогнеме да заштедите повеќе простор и добро да ги организирате вашите работи, ќе ги најдете брзо следните совети за следниот пат : ова спречување на корпа за перење може да се сруши за време на долг временски транзит заради пакување на компресија и ќе се опорави во период од Временскиот пакет вклучува : 1 x корпа за перење.