Игра за забави за домаќинство, борба со зборови, рустикален Kraft нови идеи за забава за дома, нови сопственици на домови/прв дом/стан/куќни украси за забава - 30 пакувањ
  • Неодамнешно

Игра за забави за домаќинство, борба со зборови, рустикален Kraft нови идеи за забава за дома, нови сопственици на

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетот вклучува - ќе добиете 30 двострани игри со картички и 1 картичка за одговори Темата на играта е „Скром за зборови“. Добијте бесконечна забава со сет на игри со домаќинства за да ги забавувате вашите гости. Големина со висок квалитет и префект - Професионално печатено на премиум хартија за здрав и лесен за напишување на искуство што мери совршена големина од 5 во x 7 in. Елегантен и уникатен дизајн - Нашите игри за домаќинство поставени печатени со елегантен дизајн на хартија Крафт до ангажирање на ангажирање и забавно за целата забава. Совршено е за вашата нова домашна забава, нова забава и нова прва домашна забава. Лесно е да се игра - Нашите играчи на игри со домаќинства од сите возрасти, не мора да кршите пот, учејќи како да ја играте играта и да го забавувате вашиот гостин. Само извадете ги материјалите за игра и започнете да играте. Овој сет на игри за домаќинство е сè што ви треба за да создадете забавна и незаборавна забава со вашите најблиски. Нашата игра за домаќинство е совршена за да ги искористите вашите нови активности за забава за дома. Вашата забава ќе биде исполнета со забава, смеа и овие ќе бидат хит загарантиран!. 1) Пакет вклучува - ќе добиете сет на двострани картички за игри за домаќинство. Добијте бесконечна забава со сет на игри со домаќинства за да ги забавувате вашите гости. 2) Висок квалитет и големина на префект - Професионално печатено на премиум хартија за здрав и лесен за напишување на искуство што мери совршена големина од 5 во x 7 in. 3) Елегантен и уникатен дизајн - Нашите игри за домаќинство сет печатени со елегантни и Уникатен дизајн за ангажирање и забавен за целата забава. Совршено е за вашата нова домашна забава, нова забава и нова прва домашна забава. 4) Лесно е да се игра - Нашите играчи на играчи на игри од сите возрасти, не мора да кршите пот, учејќи како да ја играте играта и да го забавувате вашиот гостин. Само извадете ги материјалите за игра и започнете да играте. 5) Овој сет на игри за домаќинство е сè што ви треба за да создадете забавна и незаборавна забава со вашите најблиски.