CLISPEED 2PCS Вклучување на тајмер за стопирање фитнес дигитален отпорен на мултифункционален електронски голем спорт за обука за приказ Преносен судија -отпорен на црн
  • Неодамнешно

CLISPEED 2PCS Вклучување на тајмер за стопирање фитнес дигитален отпорен на мултифункционален електронски голем спорт

DEN 168.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Апс Вклучување на стоперот : Иако оваа стоперка за обука е едноставна во дизајнот, толку е практично кога го користите. Електронски тајмер за спортска игра : Направен од одличен квалитет материјал, тој е и безбеден за употреба. Дигитален хронометарски часовник : Оваа стоперка за натпревар е изработено од ABS материјал долго време и употреба. Професионален тајмер : Лесен и преносен, оваа стоперка за обука е многу погодно за да го носите. Стоп за игри : Овој тајмер за совпаѓање е лесен, можете да го носите лесно и удобно. Пакетот вклучува 1 x карактеристики на стоперот - лесен и преносен, оваа стоперка за обука е многу погодно за да носите стоперка со повеќе функции. - Боја : тајмер за црна обука. - Иако оваа стоперка за обука е едноставна во дизајнот, толку е практично кога го користите тајмерот за стопење. - Изведбата на оваа стоперка за обука ќе ви донесе добро искуство со LCD -стоперот. - Изработено е од материјал, кој може да биде долго време часовник на зглобот на зглобот. - Материјал : ABS Professional Timer. - Многу лесен и удобен за употреба, тоа е многу корисно стопење за стопирање за обука за игра. - Големина : Околу 7.79in Вклучување на стоп -стоп.