Caplugs 422001FA Заштитна мрежа за природен стандард-должина на ракав, дизајнирано да се протега и да одговара на OD 5 in. До 6-1/4 in, SW-50
  • Неодамнешно

Caplugs 422001FA Заштитна мрежа за природен стандард-должина на ракав, дизајнирано да се протега и да

DEN 3753.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еластичноста на решетката обезбедува вклопување и зафат на нелипчиња на директно делови и оние со заоблени или различни контури Ја елиминира високата цена и одземањето време труд поврзан со традиционалните заштитни обвивки како хартија, картон, стиропор или дрво. Еластичноста на решетката обезбедува вклопување и зафат на нелипчиња на директно делови и оние со заоблени или различни контури. Ја елиминира високата цена и одземањето време труд поврзан со традиционалните заштитни обвивки како хартија, картон, стиропор или дрво. Стандардното работење со ракав-Web® обезбедува ниска цена заштита од физичко оштетување на надворешните површини на машински, копнени, полирани, позлатени, обложени или навојни цилиндрични делови.