MCJS Science Nature Nature Ocean Water Seaw Wave Слика на десктоп дрвена фото рамка приказ на слика уметност со повеќе комплети
  • Неодамнешно

MCJS Science Nature Nature Ocean Water Seaw Wave Слика на десктоп дрвена фото рамка приказ на слика уметност

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е широка 2 см. Класификација : рамка. Карактеристики : -Тационално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. ; -Моми со лесни отвори за отворање на задниот дел за лесен пристап. ; -Нампната е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). ; -Полиран стаклен фронт дава јасен преглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. ; -Кверзно внимателно спакуван за да се обезбеди безбедно да пристигне. Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да ја заштитите вашата слика. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е широка 2 см. Класификација : рамка. Карактеристики : -Тационално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. ; -Моми со лесни отвори за отворање на задниот дел за лесен пристап. ; -Нампната е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). ; -Полиран стаклен фронт дава јасен преглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. ; -Кверзно внимателно спакуван за да се обезбеди безбедно да пристигне. Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да ја заштитите вашата слика. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 10,2 х 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.Актуелната големина на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е ширина 2 см. -Моми со лесни отвори за отворање на задниот дел за лесен пристап. -Нампната е обезбедена со куки за wallидови (портрет и пејзаж). -Полиран стаклен фронт дава јасен преглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. -Кверзно внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да се заштити количината на пакетот со слики : рамка од 1 x.