VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-EBL 1/2 инчи до 1/2 инчен вилица-тип Флексибилно спојување спојување на спојување 2 Дијаметар: 1/2 инчен Должина на спојување: 90 спојување Надвореш?
  • Неодамнешно

VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-EBL 1/2 инчи до 1/2 инчен вилица-тип Флексибилно спојување спојување на спојување 2 Дијаметар:

DEN 9784.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч Спојување на носење 2 дијаметар : 1/2 инч. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување на носење 1 дијаметар : 1/2 инч. Спојување на носење 2 дијаметар : 1/2 инч. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65 CSK-EBL 1/2 инчи до 1/2 инчав-Тип Флексибилно Couplingnbk Јапонија MJC-65 CSK-EBL 1/2 инчи до 1/2 инчен вилица-тип флексибилно спојување, флексибилно спојување на вилицата, ова е флексибилно тип на вилица спојка. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТИ 1 ДИАМЕТЕР : 1/2 Инчоуплинг Дорт 2 Дијаметар : 1/2 инчи Должина на должина : 90 Coupling Надворешен дијаметар : 65material : Не'рѓосувачкиот е флексибилен спој на вилицата. и поделување на центарот и ракавот непречено. Излезената флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртувањето. MJC-65 CSK-EBL 1/2 инчи до 1/2 инчен вилица-тип Флексибилен спој за спојување на типот на типот на типот на типот на 1/2 инчи.