Нокти Аурора камења шарми чиста форма кристално разнобојно желе транспарентно ригистони 3Д уметнички декор Делови делови DIY маникир
  • Неодамнешно

Нокти Аурора камења шарми чиста форма кристално разнобојно желе транспарентно ригистони 3Д уметнички декор

DEN 315.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетна уметност за нокти Rhinestones : Користете ја нашата уметност за нокти, што може да ги направи вашите нокти покреативни и променливи и да ви помогне да завршите уникатна и сјајна уметност за нокти Тоа е вашиот најдобар партнер за уметност за нокти!. Лесен за употреба : Нанесете лепак на површината на објектот, залепете рамни ретрови и почекајте да се исуши. Широка апликација : Овие ригистони се погодни за занаети, облека, уметност за нокти, уметност за лице, шминка за очи, уметност на тело, торби, чевли, венчаница или чевли, гитари, мобилни телефони и други украси. Одличен подарок : Дајте им на овие дијаманти за нокти како подарок на вашата омилена креативна личност. Скапоцените камења би биле совршени за модата во вашиот живот, уметници од сите видови и оние кои имаат благодарност за убавината! Можете да користите rhinestones за облека за да создадете уникатно уметничко дело, да ги направите работите екстра посебни за луѓето во вашиот живот и да донесете сјај и чистење во нивните животи секој ден!. Услуга по продажба : Ако од која било причина не успее како што се очекуваше, ние ќе бидеме среќни да ги вратиме или да ги замениме. Број на парчиња : Еден единечен материјал : Кристалитим Тип : Rhinestone & Decoration1 : Aurora rhinestones2 : Aurora rhinestones Nails3 : Nail Stones Charm4 : Nail Stones Diamonds5 : Transparent Flatback Rhinestones6 : Transparent Rhinestones7 : Nail Stone8 : Nail Charms9 : Rhinestone Decoration10 : Ice Coney11 : A Ilaila Rora : A Ilailora : A Ilailora : A Ilaila RORARARORAR Уметноста на ноктите ги привлекува rhinestones може да му помогне на вашиот нокти да биде шармантен, да ги направите вашите едноставни нокти и декори да изгледаат сјајни и уникатни. Beе бидете привлечни во секоја пригода. Rhinestones се мали, ве молиме, чувајте го дофат на деца. Ние нудиме различни големини на ригини за да ги задоволат потребите на различни проекти, ве молиме, потврдете ги информациите за големината внимателно пред да ги купите.