АПИЦА тетратка CD15 темно жолто- 7 x10
  • Неодамнешно

АПИЦА тетратка CD15 темно жолто- 7 x10

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Апика увезена јапонска тетратка. 7 "x10", владееше колеџ, 33 страници, двострани = 66 површини за пишување. Фина хартија за пишување, без киселина, пријателски за пенкало за фонтана. "Најнапредниот квалитет. Дава најдобри карактеристики за пишување." Тетратките CD15 се најпопуларните продавачи на APICA. Тетратките АПИКА се совршени за земање белешки! Тие работат за студенти, компјутерски програмери, деловни професионалци, патници, писатели, loversубители на фонтани и мајки. Тие се мала тежина, хартијата е прекрасно да се напише и дека со време на капакот почнува да изгледа искинати, страниците се скоро полни. Значи, тогаш тој ја поднесува тетратката и започнува нова. На друг клиент му се допаѓа фактот дека тетратките АПИЦА се меки врзани, така што можат да се тркалаат за да се вклопат во страничен џеб од нејзината чанта или чанта. Студент од Принстон нарачува редовно од мене и коментира дека му се допаѓа големината на страницата, 10 "x7". Тетратките убаво се вклопуваат во ранци и се доволно цврсти да не бидат уништени со постојано ракување. „Најнапредниот квалитет, дава најдобри карактеристики за пишување“, вели сето тоа!.