3DROSE монограм со L почетен зебра печати зелено и црно спортско шише со вода, 21 мл, разнобојно
  • Неодамнешно

3DROSE монограм со L почетен зебра печати зелено и црно спортско шише со вода, 21 мл, разнобојно

DEN 369.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не е потребно собрание Земја на потекло : Соединетите држави. Материјал : Алуминиум. Тежина на артикалот : 0,4 lb. Не е потребно склопување. Земја на потекло : Соединетите држави. Материјал : Алуминиум. Тежина на артикалот : 0,4 lb. Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz; 2 пресврт на капачињата - 1 пиење со лесен проток и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер; Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина; Одговара на повеќето држачи за чаши; Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба.