Напад хоби AHK72935 1/72 Британска армија Хамбер оклопна автомобил Мк.4 Европски фронт пластичен модел
  • Неодамнешно

Напад хоби AHK72935 1/72 Британска армија Хамбер оклопна автомобил Мк.4 Европски фронт пластичен модел

DEN 706.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој пластичен модел бара лепила за склопување и сликање, алатки, бои, итн, Се продава одделно. 1/72 Скала Необјавен комплет за пластично склопување. Вклучува тркала од смола, детални делови и школка за 3Д печатач. Обезбедени делови, 3 различни декорации (2 британска армија, 1 канадска армија). Напад за хоби -напад на налепници за маскирање на налепници за увоз на пластика. Овој пластичен модел бара лепила за склопување и сликање, алатки, бои, итн., Се продава одделно. 1/72 Скала Необјавен комплет за пластично склопување. Вклучува тркала од смола, детални делови и школка за 3Д печатач. Обезбедени делови, 3 различни декорации (2 британска армија, 1 канадска армија). Напад за хоби -напад на налепници за маскирање на налепници за увоз на пластика. Напад хоби 1/72 Британска армија Хамбер Оклопна автомобил Мк.4 Европски фронт пластичен модел вклучува тркала од смола и детали, 3Д школка за печатачи, гравирани делови и 3 декорации (2 британска армија, 1 канадска армија). Ова е пластичен модел кој бара склопување и сликарство. Собранието и сликарството бараат лепила, алатки и бои, продадени одделно. „Пластичен модел“ е регистрирана трговска марка во сопственост на Здружението за индустриски кооперативни модели на Јапонија.