Die Casting Model 1:12 За улица 750 умираат леани возила умираат леано метал модел моторциклички играчки колекционерски модел модел
  • Неодамнешно

Die Casting Model 1:12 За улица 750 умираат леани возила умираат леано метал модел моторциклички играчки

DEN 1208.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Моторцикл играчка за умирање со најдобри суровини, исклучителна занаетчиство, целиот пластичен материјал, резервоарот за гориво е метал, дизајнот е многу умен, а деловите совршено се вклопуваат Функција : Двете тркала можат да се ротираат флексибилно, насоката на предното тркало може да се контролира со рачката на предното тркало, задното тркало е опремено со амортизер на шок, а гумената гума на играчката на моделот на мотоцикл ротира напред и назад. Одлична идеја за подароци : Совршен подарок за лични колекции, декор за домови, канцеларија и многу повеќе. *Интимна услуга : Имаме професионален тим да ви служи сесрдно, а вашето задоволство е наша најголема грижа. *Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со купениот производ, ние ќе ви дадеме професионален одговор во рок од 12 часа и ќе ви обезбедиме многу задоволителна услуга по продажбата. Материјал : Моторцикл играчка за умирање со најдобри суровини, исклучителна занаетчиство, целиот пластичен материјал, резервоарот за гориво е метал, дизајнот е многу умен, а деловите совршено се вклопуваат. Функција : Двете тркала можат да се ротираат флексибилно, насоката на предното тркало може да се контролира со рачката на предното тркало, задното тркало е опремено со амортизер на шок, а гумената гума на играчката на моделот на мотоцикл ротира напред и назад. Одлична идеја за подароци : Совршен подарок за лични колекции, декор за домови, канцеларија и многу повеќе. *Интимна услуга : Имаме професионален тим да ви служи сесрдно, а вашето задоволство е наша најголема грижа. *Услуга по продажба : Ако имате какви било прашања во врска со купениот производ, ние ќе ви дадеме професионален одговор во рок од 12 часа и ќе ви обезбедиме многу задоволителна услуга по продажбата. Белешка : Само резервоарот за гориво е изработен од метал, другите се изработени од пластика. Име : улица 750 умираат леани возила Големина : околу 19 см*7см*10смскел : 1 : 12Материјал : метал со умирање со пластични делови : ● Предно тркало и Рачката може да се врти од една до друга страна ● Подвижен удар на удар ● Пролетната задна суспензија ● Тркала за слободно тркала : 1.