Caplugs 99192049 Пластично EZ Повлечете ја капачето EZ-1175-12, винил, капаче ID 1.175 Должина .325, црна
  • Неодамнешно

Caplugs 99192049 Пластично EZ Повлечете ја капачето EZ-1175-12, винил, капаче ID 1.175 Должина .325, црна

DEN 1677.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флексибилен винил материјал Повлечете го табулаторот за лесно отстранување. Ги задржува остатоците. Различни големини на располагање. Винил-капачињата за влечење на сериите EZ обезбедуваат заштита од нечистотија, влага и оштетување на влијанието. Оваа серија има екстра долги јазичиња центрирани на горниот дел од затворањето, што овозможува капачето да биде лесно отпуштено на прстите, елиминирајќи ја употребата на алатки, што може да ги оштети нишките или делните површини.