Diythinker Red Pink White Hearts Hearts Day Day Fhoto Frame изложба на изложба на уметност десктоп сликарство
  • Неодамнешно

Diythinker Red Pink White Hearts Hearts Day Day Fhoto Frame изложба на изложба на уметност десктоп сликарство

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е широка 2 см. Класификација : Рамка, декорација, изложба. Функција : - Традиционалните рамки за дизајн имаат неверојатна издржливост.; -Задниот дел е опремен со етикета со лесна за лесна употреба.; - Рамката е опремена со куки за wallидови (вертикални и хоризонтални).; - Полиран стаклен фронт може јасно да ја види вашата фотографија и да го спаси животот на фотографијата.; - Пакување со екстремна грижа за да се обезбеди безбедно пристигнување.; - Црна граница. Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да ја заштитите вашата слика. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е широка 2 см. Класификација : Рамка, декорација, изложба. Функција : - Традиционалните рамки за дизајн имаат неверојатна издржливост.; -Задниот дел е опремен со етикета со лесна за лесна употреба.; - Рамката е опремена со куки за wallидови (вертикални и хоризонтални).; - Полиран стаклен фронт може јасно да ја види вашата фотографија и да го спаси животот на фотографијата.; - Пакување со екстремна грижа за да се обезбеди безбедно пристигнување.; - Црна граница. Материјал : Рамката е изработена од дрво. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да ја заштитите вашата слика. Количина на пакет : рамка од 1 x. Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) Фотографии.Актуелната големина на рамката (завршена големина) е 18 x 13cm (5 x 7 инчи) и рамката е ширина 2 см. Рамките имаат неверојатна издржливост .- Задниот дел е опремен со лесна етикета за лесна употреба. на фотографијата.- Пакување со екстремна грижа за да се обезбеди безбедно пристигнување. И, пред рамката има парче акрилик (PMMA) за да се заштити количината на пакетот со слики : рамка од 1 x.