Sannce Full Color Night Vision 1080p TVI Bullet Wired Security Camera, 2 топли светла, IP66 водоотпорен за внатрешна употреба на отворено, 100ft чиста ноќна визија во боја, само камера, без напојување
  • Неодамнешно

Sannce Full Color Night Vision 1080p TVI Bullet Wired Security Camera, 2 топли светла, IP66 водоотпорен за внатрешна

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТВИ 1080p Висока јасна камера со куршуми Две топли светла, целосна ноќна визија во боја. Леќи од 3,6 мм враќа сè во живот. IP66 прашина и водоотпорен рејтинг. 3 D DNR технологија за обработка на слики за реални слики компатибилна со TVI DVR на Sannce и други брендови. Сензор за слика : 1/2.9 "CMOS на прогресивно скенирање. Видео резолуција : 1920 (ж) × 1080 (v). Агол на преглед : 82,2 °. Целосна боја на ноќно визија : 100ft/30m. Општо : Куќиште : Пластика. Работна моќност : Оперативна моќност : Оперативна моќност : Оперативна моќност : Оперативна моќност : Оперативна моќност : Оперативна моќност : Оперативна моќност : Оперативна енергија : DC12 V. Оперативна температура : -4 ° F -122 ° F /-20 ° C -50 ° C. Водоотпорен рејтинг : IP66. 【Прилагодливо топло светло】 : Целосното растојание во боја опфаќа до 100ft /30m. 3500 K топли светла со мала моќност со мала моќност со мала моќност со мала моќност со мала моќност со мала моќност со мала моќност со мала моќност со мала моќност Потрошувачката може автоматски да го прилагоди интензитетот на светлината според околината. 【1080p Снимки со целосна боја со светла на поплави】 : Оваа целосна камера со куршуми за ноќни визии ги снима мазни видеа и јасни слики во 1080p HD со 2 вградени ултра-светла LED диоди, лесно видете работи во одлични детали и претставува вистинска боја на живот во текот на денот и ноќта. 【Пошироко видно поле и IP66 Ritation Rating】 : 82,2 степени на полето на гледање Овозможува поширока сцена за гледање. Можете да ја поправите безбедносната камера на кој било посакуван агол со Прилагодлив штанд со 3 оски. Издржува повеќето непростливи временски услови и екстремна температура од -4 ° F до 140 ° F, совршена за безбедност во затворен/отворен простор. 【Лесно за инсталирање и ракување со】 : Компатибилен со повеќето DVR на пазарот, идеален за дома и деловен надзор. Приклучете го и пуштете сет, супер лесен за инсталирање и прилагодување. Дури и почетник може да ја направи инсталацијата за неколку минути. [Напојувањето и кабелот за напојување на фотоапаратот не се вклучени за единечна камера, продадени одделно. 【Гаранција без загриженост】 : Безбедносната камера е овластена CE и FCC. Ние нудиме пријателска и ефективна услуга за клиенти што ве држи подалеку од грижи во Центарот за помош на веб -страницата на Санс. 【Прилагодливо топло светло】 : Целосно растојание во боја опфаќа до 100ft/30m. 3500 K топлите светла со мала потрошувачка на енергија можат автоматски да го прилагодат интензитетот на светлината според околината.