CRADZZA Автоматски Диспензер За Ленти, Машина За Сечење Електрична Лента Со 999mm Максимална Должина На Сечење Лента За Лепило, Автоматски/Рачен Режим, За Многу Видови Се
  • Неодамнешно

CRADZZA Автоматски Диспензер За Ленти, Машина За Сечење Електрична Лента Со 999mm Максимална Должина На Сечење Лента

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€Заштеда на време : со сепаратор, може да исече две ролни лента истовремено (ширината на двете ролни лента мора да биде во рамките на 55мм/2,2 инчи); 6 групи со различни должини на сечење се прилагодливи (должина на сечење 5999мм), исклучување или Нема потреба да се ресетира по рестартирање на машината за лента ●Висококвалитетен материјал● : избираме антистатички абс материјал, висококвалитетни увезени додатоци, компоненти, мотори за стрижење и сечила. Индустриски градежни суровини, отпорни на абење и стабилни, обезбедуваат непречено сечење и долгорочна употреба на машината за сечење ленти. €Автоматски/Рачен Режим : Ве Молиме прво вметнете ја лентата, потоа поставете ја саканата должина, потоа поставете го режимот (автоматски или рачен) и на крајот притиснете го копчето за стартување. Откако машината ќе ја издаде точната должина на лентата и ќе ја исече, извлечете ја. ●Компактна Големина€ : со големина од 4,56 x 5,51 x 8,4 инчи, диспензерот за лента е мал и лесен, лесен за носење до фабрики, магацини, канцеларии или други места. ●Широка Апликација+ : Погоден За сите видови лепила и нелепливи ленти. Автоматските секачи за ленти се идеални за индустриска, комерцијална, канцелариска и домашна употреба. Ослободете ги рацете и подобрете ја ефикасноста на работата. Автоматски Диспензер За Ленти, Електричен Секач За Ленти, Издржлив Автоматски Секач За Ленти Со Рачни И Автоматски Режими, Максимална Должина на Сечење 999медостапни фреквентни опсези3м лента, филамент, ацетат крпа, крпа од фиберглас, лента со влакна, предадхезив, целофан, занаети, пластична лента, цврста лента, позадина од ацетатно стакло, двострана лента, заптивната смеса, лента, индустриска Лента, Лента За Маскирање , Проѕирна Лента, лента Со Висока Температура спецификацијаматеријал за Школка : Снабдување Со Апспер : Ac110v 60hz/220v 50hztape сечење должина : 5999 mmtape сечење ширина : 660mmnet тежина : 2.5 kggross тежина : 3kgmaximm дијаметар појас 300 mmfor појас id 25/32/75 mm (0.