Кујјукс мулти-вкус кујнски прибор за сезонски кутии за сезонски кутии
  • Неодамнешно

Кујјукс мулти-вкус кујнски прибор за сезонски кутии за сезонски кутии

DEN 1345.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Транспарентна обвивка, внатрешното зачинување е јасно Горниот капак е отпорен на прашина, како и отпорен на инсекти и хигиенски без мирис. Задебелена рачка, хуманизиран дизајн, удобно и кревање за заштеда на труд. Секој зачинет простор може да се извади независно, лесен за движење и чистење, и секој оддел е опремен со лажица, која може да се обеси на wallидот, заштедувајќи кујнски простор. Поради различно осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликата.