Држач за ролна на предиво ролна, монтиран држач за крпа за крпа, држач за хартија за хартија, рачно крпа, распрскувач, тоалетно ткиво, ролна, закачалка за монтирање н?
  • Неодамнешно

Држач за ролна на предиво ролна, монтиран држач за крпа за крпа, држач за хартија за хартија, рачно крпа,

DEN 245.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Roll Rack Rack- Овој држач за тоалетна хартија со wallид му овозможува на производот да биде цврсто фиксиран на идот Организатор на хартиени пешкири-Овој држач за тоалетна хартија поставена на wallидот му овозможува на производот да биде цврсто фиксиран на идот. Носител на пешкири за бања- едноставен, елегантен, креативен и практичен изглед лесно се усогласува во разни декор на домаќинството. Диспензерот за хартија за крпи- Структурата е научна и разумна, стабилноста е добра, и не е лесно да се испадне. Леплива решетка за пешкири-Wallид, безгрижен и удобен, што ќе ви донесе поголема погодност. Roll Rack Rack- Овој држач за тоалетна хартија со wallид му овозможува на производот да биде цврсто фиксиран на идот. Организатор на хартиени пешкири-Овој држач за тоалетна хартија поставена на wallидот му овозможува на производот да биде цврсто фиксиран на идот. Носител на пешкири за бања- едноставен, елегантен, креативен и практичен изглед лесно се усогласува во разни декор на домаќинството. Диспензерот за хартија за крпи- Структурата е научна и разумна, стабилноста е добра, и не е лесно да се испадне. Леплива решетка за пешкири-Wallид, безгрижен и удобен, што ќе ви донесе поголема погодност. Список на пакети 1 x Карактеристики на решетката за крпи за хартија -Големина : околу 26,80x7.89inch стап за хартија. -Материјал : решетката за крпи од не'рѓосувачки челик. -Олката : држач за црно железо за крпи. -Се бојата на оваа решетка за кујнски ткиво е едноставна, изгледа елегантна и може да биде декорација во решетката за хартија поставена од вашата кујна. -Со фино изработка и врвен материјал, може да биде за држач за хартија за време. -Мачи ги нашите тела за бања убаво и обезбедува место за ефикасно складирање кутија за хартија за бања. -Пај може да биде во бањата, како и кујната за висечка ролна хартија и повеќе држач за хартиена крпа. -Оваа решетката за заштеда на простор е дефинитивно задолжителна за секоја мала бања, многу практична решетка за висечки хартија.