Wireица јаже што виси жица за влечење на жица 24 заби 5-19мм Внатрешна роут 24T T5 Timing Mirming 5mm Pitch Trapezoid Teeth Synchronous Whee за 10/15 mm ширина T5 Block Block Block (големина: 12мм, боја: 11
  • Неодамнешно

Wireица јаже што виси жица за влечење на жица 24 заби 5-19мм Внатрешна роут 24T T5 Timing Mirming 5mm Pitch Trapezoid

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врвен квалитет : Целиот е изработен од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, кој е повисок со цврстина од обичните материјали Материјалот има карактеристики на отпорност на влага, отпорност на киселина и корозија и отпорност на 'рѓа. Солидна конструкција и дизајн отпорен на шок го прават тоа крајно солиден. Врвен квалитет : Целиот е изработен од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, кој е повисок со цврстина од обичните материјали. Материјалот има карактеристики на отпорност на влага, отпорност на киселина и корозија и отпорност на 'рѓа. Солидна конструкција и дизајн отпорен на шок го прават тоа крајно солиден. Ако ви треба помош, дојдете кај нас во секое време, ние ќе ви обезбедиме најдобра услуга.