Wenko Static-Loc Wallид кука не'рѓосувачки челик изгледа квадратно фиксирање без дупчење, пластика, сребрена мат, 8 x 8 x 0,1 см
  • Неодамнешно

Wenko Static-Loc Wallид кука не'рѓосувачки челик изгледа квадратно фиксирање без дупчење, пластика, сребрена мат, 8 x

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Силен држач со помош на статичко полнење Погодно е за монтирање на сите површини на непропустливи воздух (како што се на пр. Плочки, стакло, дрвени панели обложени со пластика). Едноставно извлечете ја заштитната поддршка и оставете ја гумената подлога да ја развие својата функција за вшмукување. Може веднаш да се подложи на оптоварување и повторно да се позиционира во секое време. Димензии (W x H.material : PET/Polycarbonate.strong Hold со помош на статичко полнење.Димензии : 1 x 8 x 8 cm. Силен држач со помош на статичко полнење. Погодно е за монтирање на сите површини на непропустливи воздух (како што се на пр. Плочки, стакло, дрвени панели обложени со пластика). Едноставно извлечете ја заштитната поддршка и оставете ја гумената подлога да ја развие својата функција за вшмукување. Може веднаш да се подложи на оптоварување и повторно да се позиционира во секое време. Димензии (W x H.material : PET/Polycarbonate.strong Hold со помош на статичко полнење.Димензии : 1 x 8 x 8 cm. Опис на производот СТАТИКС -ЛОК Куки се опремени со специјална подлога за силно држење - без дупчење, без завртки, без лепила! Може да се отстрани без да остави трага и лесно да се монтира на друго место. Поради статичкото полнење, гумената подлога цврсто се придржува на површините, така што куката може да се вчита веднаш. Без досаден остаток на лепило за отстранување! Силно држете ги сите површини што не им е непропустливи на воздухот (како што се на пр. Плочки, стакло, дрвени панели обложени со пластика). Материјал : Подлога+фолија : полиетилен терефталат, кука : поликарбонатна боја : подлога+фолија : сребрена мат, кука : транспарентни димензии l/h/w : 8 x 8 cm нето тежина : 10 g сет содржи : wallидна кука.