Лента за гума гума гума за намалување на бучавата за намалување на бучавата за гума од 12 инчи
  • Неодамнешно

Лента за гума гума гума за намалување на бучавата за намалување на бучавата за гума од 12 инчи

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесна инсталација : Изработена во стандардна големина и лесна, мала големина, инсталацијата може брзо да се заврши и потоа да се стави во употреба Намалување на бучавата : Користењето гума за гума за пила може да ви помогне да го намалите работниот шум и да го промовирате работното опкружување!. Гумен материјал : Направено од врвен гумен материјал, тркалото е меко и флексибилно, нема да се исуши, ја подобрува ефикасноста на работата и животниот век. Идеална замена : Прекрасна замена за старите и оштетените делови, фино изработка, внимание на деталите, ви помага да постигнете одлични перформанси!. Применлива ситуација : Овој бенд виден гуми е погоден за кој било опсег на опсег што бара гуми од 12 инчи, безбедни и сигурни за долгорочна употреба. Лесна инсталација : Изработена во стандардна големина и лесна, мала големина, инсталацијата може брзо да се заврши и потоа да се стави во употреба. Намалување на бучавата : Користењето гума за гума за пила може да ви помогне да го намалите работниот шум и да го промовирате работното опкружување!. Гумен материјал : Направено од врвен гумен материјал, тркалото е меко и флексибилно, нема да се исуши, ја подобрува ефикасноста на работата и животниот век. Идеална замена : Прекрасна замена за старите и оштетените делови, фино изработка, внимание на деталите, ви помага да постигнете одлични перформанси!. Применлива ситуација : Овој бенд виден гуми е погоден за кој било опсег на опсег што бара гуми од 12 инчи, безбедни и сигурни за долгорочна употреба. СПЕК : Тип на ставка : Материјал за гума за пила : гума : приближно. 3мм / 0,12inwide : приближно. 20мм / 0,79inpackage список : 1 Xband Saw Tire.