100 комплетни комплети за висина на рамка за уметност за слики за дрвени рамки со бесплатни клучеви
  • Неодамнешно

100 комплетни комплети за висина на рамка за уметност за слики за дрвени рамки со бесплатни клучеви

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучува 100 комплети хардвер и 1 зацврстен клуч Спречете ја кражбата - скриените T -бранувања се скриени зад рамката, додека обезбедуваат неверојатно задржување. Покровителите и гостите нема да можат да ја отстранат уметноста. Безбедно од испакнатини и туркања - ги запира рамките од менување, тресење и движење. Совршен за дневна грижа, расадници и кој било дом со деца. Држа во движење - одлично за чамци, моторни автомобили, РВ и приколки за да се спречи уметноста да се движи дури и од најголемите испакнатини или бранови. Вклучува 100 комплети хардвер и 1 зацврстен клуч. Спречете ја кражбата - скриените T -бранувања се скриени зад рамката, додека обезбедуваат неверојатно задржување. Покровителите и гостите нема да можат да ја отстранат уметноста. Безбедно од испакнатини и туркања - ги запира рамките од менување, тресење и движење. Совршен за дневна грижа, расадници и кој било дом со деца. Држа во движење - одлично за чамци, моторни автомобили, РВ и приколки за да се спречи уметноста да се движи дури и од најголемите испакнатини или бранови. Комплетна сет за заклучување на слика за заклучување на T-завртка на Framer Supply вклучува сè што ви треба за безбедно да ја обесувате вашата уметност. Совршено за јавни места, хотели, музеи и каде и да сакате да ја зголемите безбедноста. Специјално дизајнираните T завртки може да се свртат само со вклучениот зацврстен метален клуч, што спречува неовластено отстранување. Овие безбедносни закачалки се исто така идеални за приложување на wallидна уметност и фотографии на wallsидови во RV, моторни автомобили и чамци, бидејќи тие безбедно ја држат вашата ставка на место дури и додека сте во движење. Исто така одлично за тесните сали каде што луѓето можат да се судрат во вашите рамки за слики или на локациите склони кон земјотрес, никогаш повеќе не мора да се преобразуваат! Секој сет доаѓа во своја удобна поли торба, осигурувајќи се дека имате сè што ви треба при рака. 1 сет вклучува 1 безбедносен T-завртка + wallиден прицврстувач, 2 слајд во држачи за монтирање, 2 1 "x #8 завртки за тава на филипс + wallидни сидра, 3 безбедносни заградени загради, 6 1/2" x #6 завртки за главата на Филипс.