Нанук 909 Водоотпорна прва помош Препер за опстанок за опстанок прашина и отпорен случај на влијание - празно - црвено, 909 -FSA9
  • Неодамнешно

Нанук 909 Водоотпорна прва помош Препер за опстанок за опстанок прашина и отпорен случај на влијание - празно -

DEN 849.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го вашиот комплет за прва помош (продаден одделно) безбеден и сув во случај што е дизајниран и произведен на строги воени спецификации и да ги надминете потребите на најпребирливите корисници Надворешни димензии L12.38 "Внатрешни димензии L11. Водоотпорен (IP67 оценет), изобилство на прашина, отпорен на шок. Автоматскиот вентил за чистење го изедначува притисокот врз внатрешноста на случајот при патување. Две моќни канџи (патентирани) тројни дејни брави, обликувани во супер-терен најлон, го чуваат случајот безбедно затворен со употреба на компресивна сила што може да се заклучи со изборни капкани со TSA. Направено во Канада живот за случајот. Нанук 909 Водоотпорна прва помош Препер опстанок за опстанок прашина и отпорен случај на влијание - празно - црвено. Нанук 909 Водоотпорна прва помош Препер опстанок за опстанок прашина и отпорен случај на влијание - празно - црвено. Совршено за организирање, заштита и носење на материјали и опрема за прва помош, водоотпорен случај на водоотпорен случај на Nanuk 909 е непробоен и неуништлив со лесна тешка смола и двојна странична поставена моќност на силен систем за ласкање.