Vifemify 3 бои 3 големини задебелени меки отпорност на лекови за вежбање за вежбање на бутовите нозе фитнес
  • Неодамнешно

Vifemify 3 бои 3 големини задебелени меки отпорност на лекови за вежбање за вежбање на бутовите нозе фитнес

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Применливост : Може да се примени на задникот, нозете, јогата, обуката за јачина, итн Дебели и меки : Нашите ленти се изработени од густа, мека, истегната, мешавина од ткаенини што не се лизгаат. Оф-доказ : Плус, нивната мека ткаенина нема да ја оштети вашата активна облека (хеланки) на кој било начин кога ќе се примени. 3 бои, 3 големини : Нашите ленти се дизајнирани во 3 различни големини за да одговараат на секој услов за тренингот и силата. Преносен и практичен : мала тежина. Лесно за носење и складирање. Тие се компатибилни со многу различни вежби и програми за обука. Карактеристики : Погоден за мажи и жени. Може да се користи за колк, нога, јога, обука за сила и така натаму. Нашите ленти се изработени од густа и мека еластична мешавина од ткаенини што не се лизгаат. Исто така, нивната мека ткаенина нема да му наштети на вашата облека за тренингот (хеланки) на кој било начин користејќи ги. Нашите бендови беа дизајнирани во 3 различни големини за да се сместат разни вежби и барања за сила. Тие се компатибилни со многу различни програми за тренингот и обука. : Црвена, црна, Bluematerial : полиестеропти : црвена S, црвена М, црвена L; црна S, црна М, црна L; Blue S, Blue M, Blue Lsize : Прибл. 66 * 8cm / 26 * 3.1in (S) 76 * 8cm / 29.1in (m) 86 * 8cm / 33.1in (l) Тежина : приближно. 100 ~ 119 GPackage список : 1 * Круг на отпор имате какви било прашања, ве молиме испратете ми е -пошта што е можно поскоро.

Condition:
Brand New
Optional Color:
Red, Black, Blue
Material:
Polyester
Options:
Red S, Red M, Red L;
Black S, Black M, Black L;:
Blue S, Blue M, Blue L:
Size:
Approx. 66 * 8cm / 26 * 3.1in (S)
76 * 8cm / 29.9 * 3.1in (M):
86 * 8cm / 33.9 * 3.1in (L):
Weight:
Approx. 100~119g
Package List:
1 * Resistance Circle:
If you have any questions, please email me as soon as possible: