Копачки копчиња 19мм 2 парчиња кафеава кафеава
  • Неодамнешно

Копачки копчиња 19мм 2 парчиња кафеава кафеава

DEN 36.96

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Копачките копчиња нудат возбудлива линија на копчиња што ќе ги уживате Тие вклучуваат голем број на форми, бои и повеќе големини. Овие копчиња се достапни и во стилски стил или шиење-преку. Тие се одлични за употреба за сите ваши проекти за шиење, така што без разлика дали создавате модни носења, корисни додатоци или само ви требаат уникатни украси, проверете ја целата линија на копчињата за копар. 19мм Шанк Браун 2 ПК- квадрат со тркалезни рабови, црни рабови со кафеав бисер центар, што може да се перат и суво чистење. Копачките копчиња нудат возбудлива линија на копчиња што ќе ги уживате. Тие вклучуваат голем број на форми, бои и повеќе големини. Овие копчиња се достапни и во стилски стил или шиење-преку. Тие се одлични за употреба за сите ваши проекти за шиење, така што без разлика дали создавате модни носења, корисни додатоци или само ви требаат уникатни украси, проверете ја целата линија на копчињата за копар. 19мм Шанк Браун 2 ПК- квадрат со тркалезни рабови, црни рабови со кафеав бисер центар, што може да се перат и суво чистење. копче за полиестер.