5D DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, големи слики со целосна вежба за вез, ринстон залепено сликарство крст-бод за занаетчиски производи за занаети за ?
  • Неодамнешно

5D DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, големи слики со целосна вежба за вез, ринстон залепено

DEN 1081.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❀ 【HD печатење платно】 : DIY дијамантски сликарство целосна вежба користи висококвалитетно платно, кое е издржливо, водоотпорно и без брчки Печатење со висока дефиниција, самата шема има леплива позадина и пластично претерано, лепилото е силен што може да се осигура дека мушка може да се поправи и нема да се спушти лесно. Симболите на буквите на платното се многу јасни и лесно да се заврши вашиот пакет за сликање на дијаманти. ❀ 【【Комплет за комплет за сликање со дијаманти вклучен】 : Овој комплет за слики од 5Д дијаманти ги вклучува сите потребни додатоци, дијамантски сликарство е погодно за возрасни, деца, почетник за уметност, фаворит за цртање, рачно изработени ентузијасти. Пакетот вклучува : платно, монистра со дијаманти во боја (15% ~ 30% повеќе дијаманти), лепак, пинцети, пластична лента и пенкало за вежбање. ❀ 【Забавно да се направи/домашно украсување/подарок】 : Да се ​​направи дијамантска уметност не само што може да доживее чувство на достигнување, да ослободи стрес, емоционалното прилагодување, да ја подобри самодовербата и упорноста да култивира трпеливост. Комплетите за сликање со дијаманти, исто така, можат да се користат за украсување на вашата куќа, офицер, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. Да се ​​користи како Божиќен подарок, подарок за венчавки, подарок за роденден, сегашност на сите големи денови. ❀ 【Чекори за производство на DIY】 : Сликарството со дијаманти е полу-завршен производ за кој е потребна ваша сопствена операција, прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластична лента, второ, нежно тресете ја фиоката за да ги обезбедите заедно, а потоа земете ги заедно, а потоа земете ги заедно, а потоа земете Вметнување на алатката на лепак на местото лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно подигнете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното. Можете лесно да ја завршите сликата со нашите алатки. ❀ 【Одлична услуга за клиенти】 : Ако комплетот за сликање со дијаманти што го добивате недостасуваат скапоцени камења (мониста) или алатки, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши проблеми со 24 работни часови. Ние ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за замена, за да се осигурате дека имате добро искуство за купување. Сјајни комплети за сликање на дијаманти, сите пенливи комплети за дијаманти никогаш нема да избледат и сјаат, целата слика се чувствува повеќе тродимензионално и живописно; Совпаѓајте со најпогодни дијаманти според сликата, повеќе virbrant.