Семејство за Божиќни украси - Смешен огномет четврти јули на 4 јули - украс на кругот, украс за одмор, украс за чување, спомен -подарок, Божиќна декорација, идеја за по?
  • Неодамнешно

Семејство за Божиќни украси - Смешен огномет четврти јули на 4 јули - украс на кругот, украс за одмор, украс за

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Керамички украси : 3 инчи со рамен круг Керамички украс беше целосно направен од керамички материјали Quanlity : Направено од 3 инчи премија бел порцелан. Секоја керамичка висечка декорација има јаже, може да се обеси или врза за други предмети за лесна употреба. Сувенири : Овој исклучителен и прекрасен Божиќен украс ќе им даде насмевка на вашето семејство и пријатели. Совршен за Божиќ, свадби, ангажмани, годишнини или кој било друг незаборавен ден. Совршени Божиќни подароци : Овој уникатен украсен украс е совршен незаборавен подарок за вашето семејство и пријатели. Виси овој уникатен украс на вашата елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за празник, memoriesубовни спомени. Пакетот вклучува : 1 парчиња украс, 1 парчиња лента, пакување на кутии од 1 компјутер. Керамички украси : 3 инчи со рамен круг Керамички украс беше целосно направен од керамички материјали. Quanlity : Направено од 3 инчи премија бел порцелан. Секоја керамичка висечка декорација има јаже, може да се обеси или врза за други предмети за лесна употреба. Сувенири : Овој исклучителен и прекрасен Божиќен украс ќе им даде насмевка на вашето семејство и пријатели. Совршен за Божиќ, свадби, ангажмани, годишнини или кој било друг незаборавен ден. Совршени Божиќни подароци : Овој уникатен украсен украс е совршен незаборавен подарок за вашето семејство и пријатели. Виси овој уникатен украс на вашата елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за празник, memoriesубовни спомени. Пакетот вклучува : 1 парчиња украс, 1 парчиња лента, пакување на кутии од 1 компјутер. Орнаменти на новогодишни елки : Виси персонализирани украси на вашата елка или испраќање до семејството и пријателите како подарок за празници. Можете да ја украсите вашата елка со вашите деца, родител, сопругата, вашиот сопруг и пријателите. Тоа ќе биде совршен начин да се создадат трајни, ovingубовни спомени. Орнамент доаѓа со панделка, можете да ги обесувате на дрвото или каде и да сакате да украсите.