Зоолошката градина Мед Аспен Снек постелнина
  • Неодамнешно

Зоолошката градина Мед Аспен Снек постелнина

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

#1 претпочиташе постелнина змија од професионални херпетокултуристи ширум светот! Лесно за чистење, нетоксичен, 99,9% без прашина и хипоалергичен. Повисоки својства на апсорпција од другите постелнини и не содржат штетно масло. Направено во САД. #1 претпочиташе постелнина змија од професионални херпетокултуристи ширум светот!. Лесно за чистење, нетоксичен, 99,9% без прашина и хипоалергичен. Повисоки својства на апсорпција од другите постелнини и не содржат штетно масло. Направено во САД. #1 Преферирана постелнина од змија од професионални херпетокултуристи ширум светот. Обезбедува безбеден, натуралистички подлога што им овозможува на змиите, гуштерите и малите животни да формираат лапчиња и гнезда како што би биле во дивината. Има рејтинг на апсорпција од 191% и е безбеден без мирис за сите змии. Нема токсични масла како кедар и други слични струготини од дрво. Може да се користи и за птици, гуштери, желки, желки, тарантули и инсекти.