InPeisongyi 2 во 1 RGB Scart + AV RCA излезен кабел за кабел 1,8 метри за Sega Dreamcast HDMI-компатибилен со врвен медиа плеер за медиуми
  • Неодамнешно

InPeisongyi 2 во 1 RGB Scart + AV RCA излезен кабел за кабел 1,8 метри за Sega Dreamcast HDMI-компатибилен

DEN 721.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој производ испушта сигнал RCA AV или сигнал SCART RGB од конзолата до мониторот/ТВ Овој производ е супериорен во однос на стандардните композитни кабли и неговите перформанси се многу моќни. Овој производ е компатибилен со конзолата Sega Dreamcast и е високо компатибилен производ. Овој производ е погоден за компактен и преносен дизајн на аудио и видео кабел со висока дефиниција A/V на оригиналната стерео компонента на Xbox System. Стерео звукот и најдобрата графика на овој производ ви даваат искуство со игри. Поддржува резолуции од 480, 720p и 1080i. Овој производ испушта сигнал RCA AV или сигнал SCART RGB од конзолата до мониторот/ТВ. Овој производ е супериорен во однос на стандардните композитни кабли и неговите перформанси се многу моќни. Овој производ е компатибилен со конзолата Sega Dreamcast и е високо компатибилен производ. Овој производ е погоден за компактен и преносен дизајн на аудио и видео кабел со висока дефиниција A/V на оригиналната стерео компонента на Xbox System. Стерео звукот и најдобрата графика на овој производ ви даваат искуство со игри. Поддржува резолуции од 480, 720p и 1080i. Карактеристики : 1. Овој производ излезе на сигнал AV RCA или сигнал RGB Scart од конзолата до мониторингот/ТВ. Овој производ е супериорен во однос на стандардните композитни кабли, а перформансите се многу моќни. Овој производ е компатибилен со конзолата Sega Dreamcast и е високо компатибилен производ. Овој производ е погоден за компактен и преносен дизајн на стерео компонентата со висока дефиниција A/V аудио и видео кабел на оригиналниот Xbox систем. Стерео звукот и подобрата графика на овој производ ви носи искуство со игри. Поддржува резолуции од 480, 720p и 1080i. Производот не содржи декодер, треба сами да го подготвите. Опис : Направен од високо квалитетен материјал, овој производ е компатибилен со PAL мониторинг/ТВ излез само за RGB сигнал. Спецификации : Должина на кабелот : Прибл. Пакетот вклучува : 1 x 2 во 1 RGB SCART + AV RCA излезен кабел за кабел (без декодер, подгответе се сами).