Нов сет на замена на џојстици за контролор PS3, црно
  • Неодамнешно

Нов сет на замена на џојстици за контролор PS3, црно

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гарантирајте го квалитетот на производите Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Добредојдовте за да нарачате повратни информации од 5 starвезди. Спецификации за Sony PS3, делови за замена на типот на додаток, материјална гума, димензии (CM) 1,8 x 2,7 x 2,7, тежина (kg) 0.