Каужица нагоре! ~ Пол за свиткување на приколка за коњи за приколка со винил прозорец налепница
  • Неодамнешно

Каужица нагоре! ~ Пол за свиткување на приколка за коњи за приколка со винил прозорец налепница

DEN 78.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално Декалот е широк 5 „висок x 5“. Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето. Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално. Декалот е широк 5 „висок x 5“. Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето. Ова е декларација за умирање направена од високо квалитетен винил оценет за шест години. Тоа е лепило за лепило од сите временски услови што ќе остане пуштено низ сите временски услови, сонце и миење. Тој е дизајниран да се користи од надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Декларатот може да се отстрани, но нема да се користи после отстранување. Лесно се применува на : ❤ Windows ❤ i Pads ❤ лаптопи ❤ врзива ❤ лакирани тврдо дрво ❤ мазни wallsидови ❤ метални ❤ Алуминиумска апликација : Наменета за надворешна употреба. Упатствата за апликација се вклучени со секоја декларација. Опис : Ова е лепило за лепило. Доаѓа како што е прикажано на сликата. Позадината не е дел од декорацијата. Тој е дизајниран да се користи од надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Декларатот може да се отстрани, но нема да се користи после отстранување. Тоа не е статичко припивање. Големина : Ние ја користиме истата слика за да продаваме многу различни големини, затоа проверете ја големината во деталите за производот пред да ги купите. Никерикерите се направени во северозападниот дел на Пацификот со употреба на материјали од локални добавувачи и со персоналот ангажиран од нашата локална заедница.