ARTCXC 300PCS 8mm 5Colors тркалезни метални прицврстувачи на хартија Бред печурки глави со пластична кутија за занаетчиство на хартија за занаетчиство DIY School Project Parting ScrapBooking D
  • Неодамнешно

ARTCXC 300PCS 8mm 5Colors тркалезни метални прицврстувачи на хартија Бред печурки глави со пластична кутија

DEN 1136.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Бредните изработени од метален материјал со разнобојни позлати на површината, сигурни и мазни во боја, отпорни на корозија и сервисирање, светло во тежина и лесен за носење Големина : 8x15mm, секој BRAD мери со дијаметар од 8мм/0,3 инчи, должина 15мм/0,6инч. Бои £ º5 Colors £ светло црна, златна, сребрена, бронза, розово злато), секоја боја 60 парчиња, вкупно 300 парчиња/кутија. Лесен за употреба : Едноставно предрачајте дупка во вашиот проект Вметнете ги рацете на прицврстувачот за хартија Преклопете ги рацете отворени на задниот дел од проектот и сте завршиле. Широка апликација : Овие Brads се убави избори за loversубители на уметност, не само што можат да се применат за да направат занаети, белешки, картички, туку и да постават фотографии, панделки или други предмети, способни да ги користат со папки, документи и скрипти. Вклучен пакет : 1box 500 парчиња 5Колори Прицврстувачи за хартија Бредс доаѓа со кутија, удобен за чување и пренесување внимание : мали делови, не за деца под 3 години.