Bonsicoky 50pcs куки во облик на 1 инчи мини украс за складирање куки за висечки накит за мали куќи за садови, црна боја, црна
  • Неодамнешно

Bonsicoky 50pcs куки во облик на 1 инчи мини украс за складирање куки за висечки накит за мали куќи за

DEN 103.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Содржина на пакетот-50 x Mini S куки, големината е 26 x 15 mm (L*W), овие куки во форма на мини S може да ви помогнат да го организирате вашиот накит, спална соба или кујна Цврсти куки-Куката направена од еколошки метално железо е цврсто и издржливо. Надворешноста се третира со облога за боење и бариера на кислород, што не е лесно да се 'рѓа и отпорна на корозија, сигурен и стабилен. Повеќенаменски куки за чаши за тавани се совршени за безбедно висечки предмети со мала тежина, како што се ѓердан, нараквици, фотографии, светла, јажиња, ланци, чаши, жардинери, торба за складирање, кујнски крпи, шпатула и многу повеќе. Без инсталација-овие куки не треба да се инсталираат, тие се многу погодни, и тие се флексибилни, можат да бидат свиткани, отворањето на куката може да се прилагоди по своја волја, што е корисно за да се поправи куката. 90 дена гаранција за враќање на парите - Ние веруваме во постојана услуга и квалитет. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе го вратиме целиот износ. Сега кликнете на „Додај во количка“, ова ќе биде вашиот најсигурен избор и ќе ви донесе 100% искуство без загриженост!. Содржина на пакетот-50 x Mini S куки, големината е 26 x 15 mm (L*W), овие куки во форма на мини S може да ви помогнат да го организирате вашиот накит, спална соба или кујна. Цврсти куки-Куката направена од еколошки метално железо е цврсто и издржливо. Надворешноста се третира со облога за боење и бариера на кислород, што не е лесно да се 'рѓа и отпорна на корозија, сигурен и стабилен. Повеќенаменски куки за чаши за тавани се совршени за безбедно висечки предмети со мала тежина, како што се ѓердан, нараквици, фотографии, светла, јажиња, ланци, чаши, жардинери, торба за складирање, кујнски крпи, шпатула и многу повеќе. Без инсталација-овие куки не треба да се инсталираат, тие се многу погодни, и тие се флексибилни, можат да бидат свиткани, отворањето на куката може да се прилагоди по своја волја, што е корисно за да се поправи куката. 90 дена гаранција за враќање на парите - Ние веруваме во постојана услуга и квалитет. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не и ние ќе го вратиме целиот износ.