Торба за надувување на боксот, тренинг за тренирање на ударни удари за удар на боксот со пумпа за педала за надувување на воздухот
  • Неодамнешно

Торба за надувување на боксот, тренинг за тренирање на ударни удари за удар на боксот со пумпа за педала

DEN 1060.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓа со пумпа за педали, правејќи ја инфлацијата повеќе заштеда на труд и побрза Има два оддел, дното е за вода или песок да ја зголеми тежината за да биде стабилна на земја, горниот дел е воздухот за да ви помогне да ги обучите своите вештини. Оваа цел е изработена од квалитетен ПВЦ материјал, лесен и издржлив, дното го задебели дизајнот, повеќе носат и погодни и за внатрешна и за надворешна употреба. Добро за олеснување на притисокот, градење на телото, итн. Поради неговата мека карактеристика, може да апсорбира шок и да ве заштити од повредени несреќи. Спецификација : Материјал : ПВЦ боја : прикажано како големина на слика : приближно. 157 x 40cm / 61,8 x 15,7in Тежина : Прибл. 1250 GPackage Список : 1 x на надувување торба за боксот 1 x надувување : Чувајте го подалеку од изложеноста на сонце.

Material:
PVC
Color:
Shown as picture
Size:
Approx. 157 x 40cm / 61.8 x 15.7in
Weight:
Approx. 1250g
Package List:
1 x Inflatable Boxing Bag :
1 x Inflator:
Note:
Keep it away from sun exposure. :