KFBE остава растителни шетачи на бебето Универзален со држач за 2 чаши и одвојување на лентата за рамо, голем капацитет, 17'''x6'''x6 '' 20803801
  • Неодамнешно

KFBE остава растителни шетачи на бебето Универзален со држач за 2 чаши и одвојување на лентата за рамо,

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% полиестер Структура на торбата за складирање на шетачи : торбата за складирање има 2 држачи за чаши, џеб од патент и удобен џеб, а ентериерот има дизајн на партиција. Лесно е да се организираат предмети за бебиња. Организаторот има одвоени куки од двете страни на торбата. Трајлив организатор : Нашиот организатор на шетачи е изработен од 290 ткаенини од Твил, која е лесна и издржлива. Разновидна торба : Со одвојлива лента за рамо, организаторот може да се користи како торба за рамо. Лесен за носење. Организаторот со голем капацитет, мулти-џеб може лесно да чува шишиња, ткива, крпи и други материјали за бебиња. намалете го товарот. Моќна компатибилност : Нашите организатори на шетачи се вклопуваат во повеќето колички. Со цврсто велкро, залепете го прилагодливото веб -страницата на вашите ленти за шетач кога сте во употреба и прилагодете по потреба. Перење : Не миење на машината, миење на рацете и исушете. Организатори на Универзални шетачи за бебиња Материјал : 290 Twill (100% полиестер) Димензии : 16,73 x 5,91 x 6,3 инчи (42,5 x 15 x 16cm) Опис на производот : Нашиот организатор на шетачи е изработен од траен и полиестер отпорен на абење со зипер и велкро за лесна употреба . Доволен простор за материјали што треба да се носат. Организаторот на шетачи ќе го направи вашиот зафатен живот по управлив. Нема потреба да носите тешки и гломазни вреќи со пелена, чанти или ранци. Можете да носите се што ви треба во нашиот организатор на шетачи на високи производи. Соодветна сцена : шетач за бебиња, кога шетате или шопинг Белешка : Не може да се мие машина.