Кралски увоз 5lb Декоративни камења Река камчиња рамни карпи за сликање за аквариуми за риби, растителен чакал, уредување, домашно украсување природно - големо црно
  • Неодамнешно

Кралски увоз 5lb Декоративни камења Река камчиња рамни карпи за сликање за аквариуми за риби, растителен чакал,

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум квалитет-Овие високо квалитетни природни камења од страна на кралскиот увоз се нетоксични и еколошки Нивниот природен атрибут ќе ги натера да траат подолго затоа што нема да се влошат како што прави прекривка. Овие карпи се рамни и мазни без остри рабови. Ова го олеснува на нозете кога се користи во камчиња за уредување на уредување и исто така обезбедува идеална мазна површина за сликање. Повеќекратни намени : Овие речни карпи беа рачно исчистени и професионално исчистени за да обезбедат сеопфатна мазност. Неговата мазна завршница го олеснува бојата да се придржува на нејзината површина. Користете ги за забави за боја, училишта, kindубезни карпи, занаетчиски проекти и сл. Без остри рабови, овие карпи се совршени за употреба на патеки, бидејќи тие се лесни на нозете. Украсете го вашиот преден тревник или двор, или користете ги како зачекори камења во вашата градина. Можете дури и да ги користите како вазни полнила и растителни врвови. Најдобар продавач : Овие рамни карпи станаа најдобри продавачи заради неговата природна, но мазна површина. За разлика од конкурентите, нашите рамни камења немаат опасни остри рабови или чудни форми. Сите тие се подеднакво рамни низ целата серија што го прави совршен избор за сликање карпи. Супериорна дренажа : Royal Improls River Rocks обезбедува одлична дренажа и се многу привлечни во исто време. Овие природни камчиња може да се користат како растителни врвови, цветни и градинарски кревети и на патеки за контрола на ерозијата. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Пакување и димензии : Кралскиот увоз рамни камчиња се спакувани во специјална торба со високо ниво за крајна заштита. - Секоја торба е тежи приближно 5 фунти. Карпите мерат приближно 8 см. Погледнете ја сликата 6 за подетални димензии на производот. Премиум квалитет-Овие високо квалитетни природни камења од страна на кралскиот увоз се нетоксични и еколошки. Нивниот природен атрибут ќе ги натера да траат подолго затоа што нема да се влошат како што прави прекривка. Овие карпи се рамни и мазни без остри рабови. Ова го олеснува на нозете кога се користи во камчиња за уредување на уредување и исто така обезбедува идеална мазна површина за сликање. Повеќекратни намени : Овие речни карпи беа рачно исчистени и професионално исчистени за да обезбедат сеопфатна мазност.