Јамките се подобриле со Јигал Месика
  • Неодамнешно

Јамките се подобриле со Јигал Месика

DEN 231.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сега подобро од кога било, јамките се подобриле од Јигал Месика После долгогодишно рафинирање, јамките сега се крајни во невидливоста, постојаната големина и силата. Секој сет на јамки доаѓа со патентиран заштеда на јамки - уникатен плик кој ги штити вашите јамки од притисок и оштетување. 5 јамки во секој пакет. Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и повеќе. Сега подобро од кога било, јамките се подобриле од Јигал Месика. После долгогодишно рафинирање, јамките сега се крајни во невидливоста, постојаната големина и силата. Секој сет на јамки доаѓа со патентиран заштеда на јамки - уникатен плик кој ги штити вашите јамки од притисок и оштетување. 5 јамки во секој пакет. Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и повеќе. Вистинска магија . Во секое време, каде било. Заводена од генијалецот Фин Jonон, усовршен и популаризиран од Јигал Месика, јамките ги користат магионичари од светска класа како Дејвид Блејн, Кирил и Динамо. Јамките се најразновидни, практични и најмоќни пронајдоци во историјата на магијата. Оваа алатка за чудо е доволно силна за да премести тешки предмети како сребрени производи и очила за сонце. Можете да лебдите позајмен прстен или сметка. Вие ќе бидете во можност да ги анимирате и левитирате секојдневните предмети што ве прават бестрашен за да создадете бесконечни можности. Потребни се само неколку секунди за да се постави и ќе бидете поставени за денот да настапи во секој момент. Најдобриот дел од сите . Лесно е да се совлада. -Зачувачот на јамките ќе ги заштити вашите јамки во секое време од која било количина на притисок или оштетување. Повеќе не мора да се грижите за намалената јачина на јамките заради уникатните чувари што ги чуваат безбедни под која било состојба. Овој уникатен плик исто така беше дизајниран да направи пристап до вашите јамки најбрз и најпогоден можен начин. Willе добиете : збир од 5 јамки што доаѓаат со заштеда на јамки. Прегледно 20 -минутно видео со целосни претстави и објаснувања.