Организатор во кревет Кади, Организатор за складирање на кревети за складирање, виси торба со 8 џебови, списание за книги Телефонски таблет iPad кабел далечински и др?
  • Неодамнешно

Организатор во кревет Кади, Организатор за складирање на кревети за складирање, виси торба со 8 џебови, списание за книги

DEN 351.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

8 убедливи џебови - Организаторот за складирање на кревети во кревет има големи главни џебови (со 2 мали џебови од мрежа внатре) за складирање на списанија или лаптоп 14 '' 1 Специјален џеб за шише со вода, 2 надворешни џебови имаат далечински управувачи со мобилен телефон и ТВ. 1 УСБ -кабли за полнење дупки за телефони или слушалки. Чувајте сè во организацијата, кажете збогум на големиот хаос!. Повеќенаменски кревети за кревет - костум за кревет, тросед, кревет во колеџ, кревет во болнички кревет, мансарда, дури и може да се користи во вашата соба за бебиња за да држите пелени и шишиња. Ставете ја торбата со чувства на организатор под креветот или закачете се на софата. Со полицата покрај креветот, вашиот кревет станува чиста и уредна толку лесно. Ова е најважните простории за домови за колаж!. Лесен за инсталација - можете да го закачите организаторот каде и да сакате. Торбата за складирање на организаторот во кревет со надградена подолга размавта оди под душекот, со што торбата е посилна и посигурна. Исто така, има 2 ленти од токи и 2 дупки за да се обезбеди во рамка за кревет, стол или да се обеси на wallидот или вратата. Голем капацитет - Организатор на кревети во кревет со 8 џебови за складирање, може да задржи сè покрај вас, заштеда на простор и лесен за постигнување. Можете лесно да го чувате вашиот лаптоп, i Pad, слушалки, книги, телефонски полнежи, капачиња, пенкала и очила. Размислена сегашност - Нарачајте го ова практично складирање во кревет за себе или како внимателен подарок за пријател или сакана личност и можете да бидете сигурни дека ќе ја освоите нивната благодарност! Мора да има ставка во секоја просторија за колеџ во студентски дом, за стари лица, болнички кревети, старечки домови и повеќе!. П : Дали сте уморни од преполни табели во кревет или софа? Дали барате нешто за врвниот кревет на вашите деца?. О : Нашиот почувствуван кревет во кревет може да биде голема помош за вашиот живот. Можете да го наполните вашиот телефон додека е во џеб со отворите за кабел за полнење во основата на кади.