Стив Мадден облека за жени, Кам Скарт
  • Неодамнешно

Стив Мадден облека за жени, Кам Скарт

DEN 944.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

79% полиестер, 18% рајон, 3% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. 1 1/4 инчен инсем. Тенис, некој? Кам е мини -бонбони во боја со мини детали. Безобразниот западниот брег на ББ Дакота сега се спои со иконскиот центар на градот Стив Маден. Воведување на облека од Стив Маден . инспириран од самоуверени жени и нејзините младешки корени во Newујорк, Стив Маден Облека нуди смели и нарушувачки, но сепак безвременски најважни работи. Секогаш во првите редови на трендовите и сезоната на реинвентирање на стилот по сезона, Стив Маден Облека ви ги обезбедува алатките што ви се потребни за да станете свој моден визионер. Станува збор за автентичност. Станува збор за прифаќање на индивидуалноста. Тоа е Стив Маден.