Дурахон Антлер лустер гроздобер елен рог лустер E12 база Антлер тавански светла за дневна соба, трпезарија, спална соба
  • Неодамнешно

Дурахон Антлер лустер гроздобер елен рог лустер E12 база Антлер тавански светла за дневна соба, трпезарија,

DEN 6239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кафеава боја 8 лесни манжетни + 4 светлосни манжетни + 3 антлисти рустикални смола Антлер лустер, вграден држач за ламба E12 (производот не вклучува сијалици) Тип на сијалица : E12 база, треба да инсталирате сијалици од 15 парчиња, да поддржувате LED/халоген/флуоресцентни/сијалици за заштеда на енергија, единечна сијалица поддржува до 40 W, поддржува затемнети или непочитувачки светилки. Карактеристики на антлер : Материјалот е внимателно насликан со рака со смола, првиот и вториот слој се состои од 8 и 4 антри со светилки, третиот слој се состои од 3 антли без сијалици, слоевите се различни и ефектот на вклучување на светлата е многу убава. Големина на лустерот : Дијаметар : 36 '' (90см), висина : 29 '' (72 см), прилагодлив метален ланец : 40 '' (100 см), погоден за повеќето домашни или комерцијални места. Лесно инсталирање : Овој лустер е внимателно дизајниран и е многу лесен за инсталирање. Можете да го гледате видеото за инсталација на страницата за производи. Исто така, има слики од чекори за инсталација во пакетот, можете да ја завршите инсталацијата брзо и без потешкотии. Бенефиции на Дурахон : 2-годишна гаранција! Ако стоката што ја добивате е оштетена, ние нудиме бесплатни услуги за замена или поврат. Кафеава боја 8 лесни манжетни + 4 светлосни манжетни + 3 антлисти рустикални смола Антлер лустер, вграден држач за ламба E12 (производот не вклучува сијалици). Тип на сијалица : E12 база, треба да инсталирате сијалици од 15 парчиња, да поддржувате LED/халоген/флуоресцентни/сијалици за заштеда на енергија, единечна сијалица поддржува до 40 W, поддржува затемнети или непочитувачки светилки. Карактеристики на антлер : Материјалот е внимателно насликан со рака со смола, првиот и вториот слој се состои од 8 и 4 антри со светилки, третиот слој се состои од 3 антли без сијалици, слоевите се различни и ефектот на вклучување на светлата е многу убава. Големина на лустерот : Дијаметар : 36 '' (90см), висина : 29 '' (72 см), прилагодлив метален ланец : 40 '' (100 см), погоден за повеќето домашни или комерцијални места.