Ултра ултра меки четкани хеланки гроздобер западен Ацтек етнички цветни печати панталони со високи панталони за џогер со високи половини
  • Неодамнешно

Ултра ултра меки четкани хеланки гроздобер западен Ацтек етнички цветни печати панталони со високи панталони

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

88% полиестер, 12% спандекс Увезени и 7-15 дена испорака. Белешка за големина - Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата сопствена табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. (Голем попуст, купете 2 Добијте 35% попуст, купете 4 Добијте 1 бесплатно !!!). Hotешка продажба на црниот петок за Божиќни зделки, еластично затворање. Машина / рака миење во ладна вода, висат или линија за да се исушат. Истегнување ткаенина : Овозможува максимална удобност и абење, тие се во согласност со вашиот секој потег за да ви дадат слобода на движење без разлика што правите. Карактеристики : Единствени отпечатоци, дизајни за слоеви за слоеви, шема на племенски дизајн со мешана боја во боја. Класичен стил со модерна мода, има зачудувачки бои. Прилики : Еластичните хеланки ќе се протегаат со вашето тело и се одлични за трчање, велосипедизам, јога, фитнес за теретана, пилатес, кревање тегови или кој било друг вид фитнес тренингот. Најдобар подарок : костум за Божиќ, Ноќта на вештерките, други празнични празници, подарок за роденден на одмор. Може да се совпадне со фустани, здолништа, туника, џемпери и чизми. Носење на забава : Покажете го вашиот празничен стил со различен печатен нозе за секоја прилика совршено да се носи на забава, клубови, космеј или како дел од божиќниот костум. Hi,Dear Friend,Welcome to LMSXCT Store About Us - LMSXCT is an International brand focusing on women dress, tops, coat, jacket, hoodie, sweatshirt, shirt, pants, leggings, swimsuit, bikini, lingerie, babydoll, sleepwear, underwear, PJ Set, итн. Ние земаме многу време тестирање на видови материјали за да развиеме различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Product information : Gender : Women,girl Material : Polyester,Cotton,Spandex Season : Autumn/Winter Style : Casual,Chic,Street Fashion,All match Occasion : Work,Daliy,Date,Outdoor life Package Include : 1 x Women's Leggings Service - Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да се потрудиме да ве сервисираме.