Фехун тавански вентилатор со светло тивка 3 брзини во спална соба предводена од спална соба затемнета светлина на таванот со далечински управувач ултра-тенка моде?
  • Неодамнешно

Фехун тавански вентилатор со светло тивка 3 брзини во спална соба предводена од спална соба затемнета светлина

DEN 1577.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Интелигентен далечински управувач : 3 нивоа на моќност на ветерот може да се прилагодат по своја волја Температурата на бојата може да се префрли помеѓу 3000 ~ 6500К преку далечинскиот управувач. Поставување на паметни закажувања, режим на тајминг, заштеда на грижа и заштеда на енергија, обезбедувајќи ви интимно искуство, овозможувајќи ви да се одморите лесно цела ноќ. Заштеда на енергија и високо-ефикасност : Вграден извор на светлина што е изречена со висока боја, постојано осветлување на струјата, одбивање на светлина, мека природна светлина, вграден мотор за ликвидација на силиконски челик, силиконски челик, двоен покрив, без бујно Лежиште, мотор со бакар, стабилна работа и моќност во исто време низок шум, мазна работа, тивка и издржлива. Дизајн на сечилото на вентилаторот : Оптимални балансирани сечила на вентилаторот. Сечилата на вентилаторот се лесни, брз, мек ветер, ниски децибели, затегнатост на трчање, голема отпорна на абење и издржлива. Нетоксичен живот на Енди. Технологијата на ламбата на вентилаторот : Светилката на вентилаторот усвојува тело на хардверска ламба и е обработена со повеќе процеси. Плочата за олеснување на товарот е густа и не е лесна за деформација. Ги има функциите на антикорозија, анти-каша и издржливост. Акрилна абажур, висока светлина, лесна за чистење, мека и униформа ефект на емисија, голема осветленост и заштеда на енергија, ефикасно продолжување на услужниот век на ламбата. Услуга : Задоволството на клиентите е наша цел. Тоа ќе биде избран и проверено пред пратката. Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте не преку е -пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме услуга. Интелигентен далечински управувач : 3 нивоа на моќност на ветерот може да се прилагодат по своја волја. Температурата на бојата може да се префрли помеѓу 3000 ~ 6500К преку далечинскиот управувач. Поставување на паметни закажувања, режим на тајминг, заштеда на грижа и заштеда на енергија, обезбедувајќи ви интимно искуство, овозможувајќи ви да се одморите лесно цела ноќ. Заштеда на енергија и високо-ефикасност : Вграден извор на светлина што е изречена со висока боја, постојано осветлување на струјата, одбивање на светлина, мека природна светлина, вграден мотор за ликвидација на силиконски челик, силиконски челик, двоен покрив, без бујно Лежиште, мотор со бакар, стабилна работа и моќност во исто време низок шум, мазна работа, тивка и издржлива.