NC CAT TUNNEL PET SENTURES EUMNE/Зимски мачки гнездо чувајте се топло и задејте ги мачките играчки за промена на лице
  • Неодамнешно

NC CAT TUNNEL PET SENTURES EUMNE/Зимски мачки гнездо чувајте се топло и задејте ги мачките играчки за промена на лице

DEN 319.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тунел за мачки Тунел играчки за миленичиња и топли гнезда Достапно во шест бои. Дупчат тунел со мачки со двојна употреба. Во тунелот има фиксна хартија за звук. Категории на производи : Тунел за мачки за домашни миленици и топли гнезда Бои : бар -премин (за мачки под 10 килограми), канал за кафе (за мачки под 10 килограми), пасус на зимски краставици (за мачки под 10 кг), пасус на зимска краставица (со звучна хартија), лице -Нахран канал за мачки (сет од осум парчиња играчка) (Погодна за мачки под 10 килограми), канал за цреша (за мачки под 10 килограми), канал за мета (за мачки под 10 кг), канал за мета (за мачки под 10 кг), Спецификации : Делукс Верзија со просечен код (долг 126 см, дијаметар 27 см, должина на перница 55 см), зимски среден код (долг 56 см, дијаметар 25 см), материјал : Целосен полиестер погоден за : мачката може да се дупчи за да лежи во тунелот со двојна употреба на тунелот Тунел Тунел има фиксна хартија за звук.