Трендимакс женски голф Поло кошули без ракави Брз сув спорт на врвот на летниот тренинг резервоар за врвови
  • Неодамнешно

Трендимакс женски голф Поло кошули без ракави Брз сув спорт на врвот на летниот тренинг резервоар за врвови

DEN 291.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

90%P0lyster 10%спандекс Затворање на копчињата. Карактеристики на машината. Карактеристики : Нова јадро на копчето со ниско ниво на копче, ви даваат секси и женски изглед; Без ракави, супер удобно и удобно за секој спортски вид; Деколтето на деколте изгледа мода; Уникатно печатено на задниот дел; живописни свежи бои, доволно слатки и динамични за лето;. Сечење : сечење линија, потенок на половината, подолга должина за да го покриете стомакот или стомакот, тенок изглед, иако кога работите надвор!. Материјали : 4-насочно истегнување за леснотија на движење, отпорни на брчки, дишење, меки и лесни полиестерски ткаенини, брз сув, материјал за влага за влага, оваа женска голф поло маици ќе ве одржуваат ладни и удобни, особено за време на спорт или активности на отворено. Прилики : Врвот на копчињата за голф без ракави V вратот е совршен за да се совпадне со здолништа, фармерки, шорцеви, панталони и погодни за голф, теретана, јога, тенис, вежби, велосипедизам, патување, на отворено, спорт, џогирање, итн. Оние што се помеѓу големини можеби сакаат да изберат една големина поголема. Миење на рака или машина за миење во ладна вода, не бели, висат да се исушат. Ние сме посветени да направиме добра квалитетна и удобна женска облека, оваа кошула за голф без ракави е добро дизајниран и исечен, и се продава по разумна цена, но со висок квалитет. Оваа кошула за голф без ракави без ракави ќе биде совршен избор за голф, тенис или други активности на отворено. Материјали за брзо сушење и влага, десипат пот подалеку од вашата кожа што се забрза и ви помага да бидете суви и удобни за време на сите видови спортови!. Овој врвен елек за голф без ракави, копчето за плакети ви обезбедува повеќе мотичка просторија за време на спортот, со 5 различни кули, дизајн на јака, мода, сечење на линии ги покажува вашите убави кривини. Мекиот пријателски за кожата, дише, лесен, 4-насочен дел, ткаенината UPF 50 ве прави да се чувствувате пријатно за време на целото спортско време.